Concursul de creativitate in fizica si tehnologii "Stefan Procopiu"
  • Home
  • Editia 2018
  • Sectiuni
  • Evaluare
  • Editii
  • Press & Media
  • Anunturi
  • Cautare
Etapa judeteana Constanta 2011
lucrari       tehnici       grupuri      referate      f. tehnologica      f. computationala       compozitii


Subiecte

     Lucrari scrise gimnaziu       Lucrari scrise liceu


Rezultate
CONCURSUL DE CREATIVITATE IN FIZICĂ ŞI TEHNOLOGII "ŞTEFAN PROCOPIU"
Etapa judeţeană, 26 martie 2011, Constanţa
Secţiunea LUCRĂRI SCRISE
Nr. crt. Nume elev Clasa Şcoala Profesor îndrumător Newton Arhimede Copernic Procopiu
1 Ciotu Daniel Cătălin 6 Sc. „Aurel Vlaicu” Drăghici  Sorina 36.5 47 48 71.5
2 Bălan Elena 6 Sc. „Aurel Vlaicu” Drăghici  Sorina 36.5 35 47 64.5
3 Mocanu Oana 6 Sc. „Aurel Vlaicu” Drăghici  Sorina 47 41 43 71
4 Niţă Vlad Emanuel 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 28 28 37 41
5 Vasile Cătălin 6 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 26 29 34 41
6 Stanila Nicolae 6 Sc. “Ion Jalea” Caragioiu Mihaiela 27.5 28 33.5 47
7 Șincan Alexandru 6 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 23 23 33.5 37.5
8 Nemţanu Diana 6 Sc. “Ferdinand” Popa Victoria 26 38 33 51
9 Babeică Lavinia 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 28 28 33 37
10 Ştefanopol Călin 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 19 19 32.5 36.5
11 Bucovala Diana 6 C.N. “Mircea cel Bătrân”   26 44 31 53
12 Petrea Mihai 6 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 34 26 31 45
13 Axiote Vlad 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 20 20 30 34
14 Popi George 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 18 29 29.5 44.5
15 Ferat Ecruş 6 Sc. “A.Saligny” Panduru Luiza 26 31 29 38
16 Fulea-Mărgărit Traian 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Bahrim Mariana 20 27 29 40
17 Oica Ana Maria 6 Sc. “Ferdinand” Popa Victoria 15 23 28 40
18 Ünsalan Melisa 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 25 25 26.5 30.5
19 Samara Damian Cezar 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 24 25 26.5 31.5
20 Stratulat       Robert 6 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 17 19 26.5 32.5
21 Sirbu Mircea Daniel 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 26 17 26 39
22 Bacul Ianis 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 25 32 25 36
23 Meva Hakan 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 23 40 24.5 45.5
24 Ioniţă Alexandru 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 18 23 24 33
25 Lenu Yanis Bogdan 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 21 21 24 28
26 Năstase Alexandru 6 Şc. cu cls.I-VIII ,,Ion Minulescu” Burci Adriana 23 34 23 38
27 Marin Gabriel 6 Şc. cu cls.I-VIII ,,Ion Minulescu” Burci Adriana 31 32 23 44
28 Chichirim George 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 18 26 23 35
29 Tudose Ștefan Rareş 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 23 23 23 27
30 Coman Andrei 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 12 23 23 38
31 Gheorghe Raluca Cristina 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 14 19 21 30
32 Udrea Vlad 6 Sc. „Lucian Grigorescu” Medgidia Lipara Tudora 18 18 21 25
33 Cadariu Andreea 6 Sc. “Ferdinand” Popa Victoria 20.5 21 20 33.5
34 Cadariu Cătaălina 6 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 19 19 20 24
35 Nastor Iuliana 6 Sc. „Lucian Grigorescu” Medgidia Lipara Tudora 14 18 20 28
36 Tudorică Andreea Cristina 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 16 25 19 32
37 Mocanu Andrei 6 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 20 14 18.5 28.5
38 Papuc Teodora 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 13 27 18 42
39 Gogu Mihai 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Dumitrache Ionela 14 20 18 28
40 Gâgă Sebastian 6 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 14 32 17 39
41 Munteanu Antonia Ioana 6 Sc. 37 Şerban Mariana 14 20 17 27
42 Popescu Vlad 6 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 15 16 17 22
43 Micu Alexandra Maria 6 Sc. 37 Şerban Mariana 5 15 16.5 30.5
44 Buruiană Loredana 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Dumitrache Ionela 16 21 16 25
45 Bănuţiu Andrei 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 16 16 16 20
46 Constandache Alexandra 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 11 15 16 24
47 Prişcă Dan 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 14 25 15.5 30.5
48 Robe Maria 6 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 9 9 15.5 19.5
49 Mihacea Alexandru-Cristian 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 14 17 15 22
50 Cuzic Gabriela 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 9 16 15 26
51 Dădaciu Victor Brad 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 14 14 15 19
52 Şerban Andreea Teodora 6 Sc. 37 Şerban Mariana 7 10 15 22
53 Chişiş Dragoş 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 14 14 14 18
54 Pepeneaţă Dan 6 Sc. “A.Saligny” Panduru Luiza 14 14 14 18
55 Cristea Andrei 6 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 13 14 14 19
56 Preda Mălina 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Dumitrache Ionela 13 13 13 17
57 Popa Monica 6 Sc. “C.Angelescu” Caragioiu Mihaiela 8 14 12 22
58 Ali Aydan Ege 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 9 9 11.5 15.5
59 Costache Daniel 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Dumitrache Ionela 9 10 11 16
60 Ionescu  Iulia 6 Sc. „L. Grigorescu” Medgidia Lipara Tudora 12 9 11 18
61 Rădulescu Cristian 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 9 15 9 19
62 Cupii Cezin 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 8 12 9 17
63 Dobrin Maria Ioana 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 9 9 9 13
64 Ionescu Mihai 6 Sc. “A.Saligny” Panduru Luiza 6 9 8 15
65 Măndescu Ana-Maria 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 7 8 8 13
66 Dumitrache Raluca 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 7 7 8 12
67 Avădăni Cristina 6 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Dumitrache Ionela 7 14 7 18
68 Apetrei Madalina  6 C.N. “Mircea cel Bătrân”   5 11 7 17
69 Stanciu Sabrina 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 5 5 5 9
70 Barsan Diana 6 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 0 0 0 0
71 Bălan Mădălina Nicoleta 6 Şc. cu cls.I-VIII ,,Ion Minulescu” Burci Adriana 0 0 0 0
72 Beque Solomon Joseph 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 0 0 0 0
73 Boldeanu Andrei 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 0 0 0 0
74 Bratu Razvan 6 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 0 0 0 0
75 Chiorean Iuliu 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 0 0 0 0
76 Dică Cătălin 6 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 0 0 0 0
77 Gâdoiu Andreea Alexandra 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 0 0 0 0
78 Gevelegian Andrei 6 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 0 0 0 0
79 Grigore Alexandru Costin 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 0 0 0 0
80 Hagi Ionuţ - Nichi 6 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 0 0 0 0
81 Musat Hristodorescu Andrei 6 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 0 0 0 0
82 Păun Sebastian Aurelian 6 Şc. cu cls.I-VIII ,,Ion Minulescu” Burci Adriana 0 0 0 0
83 Rădulescu Vlad 6 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 0 0 0 0
84 Rezeanu Călin 6 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 0 0 0 0
85 Ștefan Andreea 6 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 0 0 0 0
86 Znagoveanu Mara 6 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
87 Panduru Robert 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 32 32 34 66
88 Catană Diana Andreea 7 C.N. “Mircea cel Bătrân” Băraru Ion 32 31 33 56
89 Morariu Agnes 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 24.5 26.5 20.5 50.5
90 Calugaru Mihnea 7 Sc. “Ion Jalea” Caragioiu Mihaiela 22.5 28.5 33.5 49.5
91 Condrat Luiza 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 21.5 30.5 29.5 49.5
92 Preda Claudia 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 25 25 34 47
93 Dimulescu Maria 7 C.N.P. “C. Brătescu” Nasurla Ilhan 24 25 28 46
94 Hututui Eduard 7 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 27 22 25 46
95 Calinescu Valentin 7 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 21 26 31 46
96 Uţă Andreea Iris 7 Liceul Internaţional de Informatică Petrea Ioana 17 26 27 45
97 Burlăciuc Mihai 7 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 26.5 27 39.5 52
98 Talabă Adina 7 Sc. “Mihai Viteazul” Văcărelu Ana 19.5 22.5 28.5 41.5
99 Isbasoiu Valentina 7 C.N.P. “C. Brătescu” Nasurla Ilhan 15.5 22.5 28.5 41.5
100 Urdeş Stephan 7 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 12 23 22 39
101 Făinărea Maria 7 Sc. “M. Koiciu” Marin Ioana 17 22 26 41
102 Dumitrache Cătălin 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 27 19 20 40
103 Belu Melania 7 Liceul Teoretic ”Traian” Constantin Adriana 14 23 25 40
104 Popa Ana 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 18.5 17.5 23.5 32.5
105 Căpăţînă Maria 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 13 22 20 40
106 Vînǎ Nicoleta 7 Liceul Teoretic ,,Decebal’’ Oprea Filis 21 24 23 39
107 Tincu Lorena 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 21 18 28 38
108 Bulgaru Irina 7 Liceul Teoretic “L.Blaga” Târţiu Maria 14 21 24 38
109 Popa Elena 7 Liceul Teoretic ,,Decebal’’ Oprea Filis 17 21 26 37
110 Ion Lidia 7 C.N.P. “C. Brătescu” Nasurla Ilhan 22 25 25 36
111 Danila  Andrei 7 Sc. “Remus Opreanu” Panaitescu Floarea 24.5 19.5 18.5 35.5
112 Serafia Bianca 7 Liceul Teoretic ,,Decebal’’ Oprea Filis 18.5 17.5 17.5 35.5
113 Cucoaniş Cristina 7 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 15.5 19.5 24.5 35.5
114 Babii Larisa 7 Liceul Teoretic ,,Decebal’’ Oprea Filis 15 20 21 34
115 Barbu Cezar 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 16.5 19.5 22.5 33.5
116 Caragaţă Adelina 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 11 15 22 33
117 Stanciu Andreea 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 16 20 24 32
118 Ghiţă Cristina 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 25.5 17.5 20.5 31.5
119 Ioniţă Ancuţa 7 C.N.P. “C. Brătescu” Nasurla Ilhan 12.5 14.5 20.5 31.5
120 Stoica Florin 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 11 14 21 30
121 Apturaman Ailin 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 11 15 18 30
122 Angelescu Diana 7 Scoala "B.P.Hasdeu" Constanta   14.5 20.5 15.5 27.5
123 Enache Maria 7 Sc. “Tudor Arghezi” Năvodari Oprea Camelia 15.5 16.5 16.5 26.5
124 Nedea Andrew 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 12.5 9.5 14.5 26.5
125 Marin Bianca 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 14 18 18 26
126 Roşu Cristina 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 11 11 20 26
127 Rusu Serban 7 Sc. “Ion Jalea” Caragioiu Mihaiela 14.5 15.5 16.5 25.5
128 Doicescu David 7 Liceul Teoretic ”Traian” Constantin Adriana 16 19 16 25
129 Rucea Adina 7 Liceul Teoretic "Decebal" Oprea Filis 10.5 13.5 17.5 24.5
130 Manta Felix 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 8.5 10.5 18.5 24.5
131 Găvan Andrei 7 Sc. “C. Porumbescu” Văcărelu Dumitru 6.5 10.5 16.5 24.5
132 Ţurcanu Eduard 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 7 10 17 24
133 Hăulică Robert 7 Liceul Teoretic ”Traian” Constantin Adriana 14 12 18 23
134 Badica Alexandra 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 7 8 11 19
135 Porumbă Ancuţa 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 8 9 13 18
136 Ismail Suheila 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 5.5 6.5 6.5 10.5
137 Neştian Bianca 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
138 Drilea Vlad 7 C.N.P. “C. Brătescu” Nasurla Ilhan 0 0 0 0
139 Moise Florin 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
140 Ursaru Alexandru 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
141 Ciucanu Mihai 7 Liceul Teoretic ”Traian” Constantin Adriana 0 0 0 0
142 Popa Andrei 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
143 Constantin Teodor 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 0 0 0 0
144 Galan Laura 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
145 Gâţu Adrian 7 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 0 0 0 0
146 Hălărescu Gabriel 7 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
147 Popescu Cătălin 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
148 Răceală Andrei 7 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
149 Dospinescu Valentin 7 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 7 0 0 0
150 Ignat Ioan 8 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia 44 40 33 66
151 Corceanu Teodor 8 Sc. “D.Cantemir” Văcărelu Ana 39 40 35 63
152 Constantin Diana 8 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 33 39 27 60
153 Stamen Sebastian 8 Sc. “Mihai Viteazul” Mincu Mariela 35 36 35 57
154 Călin Ioana 8 Sc. “Ferdinand” Popa Victoria 26.5 30 21.5 51
155 Filimon Cristian 8 Sc. nr. 16 Nicolae Elena 25 23 22 35
156 Ostase Ionela 8 Sc. „Aurel Vlaicu” Drăghici  Sorina 16 23 12 30
157 Deacu Corina Ruxandra 8 Sc. 23 “C. Brîncoveanu” Matei Ioana 15 14 23 29
158 Muzichearu Ionel 8 Sc. 23 “C. Brîncoveanu” Matei Ioana 7 11 11 23
159 David Vlad 8 Sc. “D.Cantemir” Văcărelu Ana 10 15 11 20
160 Mihalcea Caesar Laurenţiu 8 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 7 12 7 16
161 Tofan Laurentiu 8 Sc. “D.Cantemir” Văcărelu Ana 9 10 9 16
162 Năstăsescu Raluca 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 8 9 6 13
163 Vâlsan Crina 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 5 5 5 11
164 Zlate Antonia 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 6 7 7 11
165 Cartuna Elenis 8 Sc. “C.Angelescu” Caragioiu Mihaiela 0 0 0 0
166 Ciocioi Ştefan 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
167 Dincă Andrei 8 Sc. “D.Cantemir” Văcărelu Ana 0 0 0 0
168 Dobre Radu 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
169 Dobrică Răzvan 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
170 Gheorghe Cosmin 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 0 0 0 0
171 Grozavu Liviu Andrei 8 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia 0 0 0 0
172 Memet Elif 8 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 1 0 0 0
173 Pandele Raluca 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 8 15 9 19
174 Popa Andreea 8 Sc.”B.P.Haşdeu” Fogoroşi Sultana 0 0 0 0
175 Rotea Bebi 8 Sc cu cls.I-VIII nr.8 Constanţa Ţipău Elena 9 0 0 0
176 Coşoreanu Vlad 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 41 29 45 64
177 Ianca Bogdan Laurenţiu 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Sărbu Marian 35 35 31 58
178 Cozma Sebastian 9 Liceul Teoretic ”Traian” Avram Alexandrina 30 35 30 55
179 Macovei Marius 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Bahrim Mariana 26 34 23 54
180 Bejan Dragoş 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 20 29 18 46
181 Frusescu Dorian 9 Liceul Teoretic ,,Callatis” Mangalia   24 30 18 42
182 Berbec Marius 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Sârbu Marian 18 19 17 41
183 Petre Mihai 9 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Vasile Iuliana 19 29 17 40
184 Gelal Aytu 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 16 25 15 38
185 Bolan Ciprian 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 15 25 15 37
186 Enciu Alexandru 9 Liceul Teoretic ”Traian” Boiangiu Teodora 20 24 15 37
187 Bucur Răzvan 9 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 14 22 12 36
188 Manea Robert 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 17 19 16 35
189 Dobromirescu Cristian 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Bahrim Mariana 20 19 15 34
190 Trofim Georgian-Alin 9 Liceul Teoretic ”Traian” Avram Alexandrina 19 21 13 34
191 Roşca Cristian Marian 9 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 15 11 13 27
192 Tasenţe George 9 Liceul Teoretic ”Traian” Boiangiu Teodora 14 13 13 24
193 Micu Vincenţiu 9 Liceul Teoretic ”Traian” Boiangiu Teodora 11 11 12 21
194 Apostol Dimitri 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
195 Chirilă Andreea 9 Liceul Teoretic “Ovidius” Bahrim Mariana 0 0 0 0
196 Chiru Sabina 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 0 0 0 0
197 Iomer Elin 9 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Vasile Iuliana 0 0 0 0
198 Nistorescu Florin 9 Liceul Teoretic ,,Callatis” Mangalia Avădănei Vianora 0 0 0 0
199 Perederic Elena Valentina 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 0 0 0 0
200 Roşu Oana 9 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dogărescu Adina Carmen 0 0 0 0
201 Stavarache Andra 9 Liceul Teoretic ”Traian” Ţifrea Monica 0 0 0 0
202 Tasliţchi Angela 9 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Vasile Iuliana 1 0 0 0
203 Adam Ionuţ 10 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Vasile Iuliana 9 6 6 14
204 Alpetrii Cătălina 10 Gr. Sc. “C.A.Rosetti” Tudor Alina 0 0 0 0
205 Anghel Ionela 10 Gr. Sc. “C.A.Rosetti” Tudor Alina 0 0 0 0
206 Bărbăscu Răzvan 10 Liceul Teoretic ”Traian” Boiangiu Teodora 1 0 0 0
207 Carapetru Florentina Roxana 10 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 5 5 5 9
208 Costea Andrei Cătălin 10 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 21 23 32 52
209 Moise Răzvan 10 Liceul Teoretic “Ovidius” Sărbu Marian 26 28 31 47
210 Oros Laura Irina 10 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 13 11 5 17
211 Petre Ioan Daniel 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Maga Cristinel 38 41 41 78
212 Enache Ianis 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 34 34 39 70
213 Despinoiu Vlad 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Maga Cristinel 37 42 32 66
214 Isacov Camil 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 29 32 35 62
215 Gioabă Costel Marius 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 25 29 32 55
216 Nicolae Andrei 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 18 27 26 50
217 Pindic Bogdan 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Maga Cristinel 20 26 17 46
218 Abaianiţ Cristian 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 18 28 22 42
219 Preda Marin 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Baban Valerica 15 15 26 42
220 Nichifor Lorena 11 Liceul Teoretic “Ovidius” Leu Sorina Maria 0 0 0 0
221 Scurtu Lucian Gheorghe 11 Liceul Internaţional de Informatică Sinan Koşac 0 0 0 0
222 Tudor Alexandra 11 Liceul Teoretic ”Traian” Stănculete Nicolae 0 0 0 0
223 Anghel Dragos Nicolae 12 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Chengiali Erdin 0 0 0 0
224 Dobre Adrian Razvan 12 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Chengiali Erdin 0 0 0 0
225 Faitar Catalin 12 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Chengiali Erdin 5 0 0 0
226 Halip Alexandru 12 C.N. “Mircea cel Bătrân” Dobrin Claudia, Dobrin Florin 14 17 17 33
227 Lupu Ionuţ 12 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Chengiali Erdin 1 0 0 0
228 Miţaru Gabriel 12 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 16 32 20 41
229 Stefan Adrian 12 Liceul Teoretic ,,N.Bălcescu” Medgidia Chengiali Erdin 0 0 0 0
230 Tudor Cristian 12 C.N. “M. Eminescu” Pagalea Irina 0 0 0 0





Site coordonat de :
Editor : prof. Iulian Leahu (Iasi)            Administrator : prof. Ion Cazacu-Davidescu (Iasi)
2006-2018 Concursul de creativitate "Stefan Procopiu"
site gazduit de mxhost.ro